jaką firmę budowlaną polecacie

jaką firmę budowlaną polecacie

W jaki sposób ocenialiście wiarygodność firm z branży budowlanej i jak podchodzicie jakościowo do realizacji większych inwestycji infrastrukturalnych?

Yuri20

Posty: 2

 
Zobacz, jak wygląda dostarczenie produktów, materiałów na budowę. Lepiej wszystkie sprawy powierzyć wykonawcy ze względów logistycznych. Faktury zbieraj :)

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Umowy podpisuj i niech ktoś sprawdzi zaufany pod kątem klauzul niedozwolonych, jakie kary przewidziane za złamanie terminów. Lepiej to ustalić zawczasu. No i inwestorzy też czasami ten błąd popełniają, ze się śpieszą za bardzo. W budowlance nic na szybko nie zrobisz, na pewno niektórych rzeczy.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jak z właścicielem możesz bezpośrednio porozmawiać to dobry znak. Jeżeli podpowiada i stara się ograniczyć koszty to tym lepiej. Ta firma przez was polecana to właśnie coś takiego.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
To zobacz, ile kosztuje wynajem sprzętu budowlanego do samodzielnych prac, aż się zdziwisz kolego :) Lepiej szczere mówiąc już zatrudnić profesjonalną ekipę i zainwestować

Aleksisss

Posty: 3

 
Jeszcze zależy, jak się uda dogadać, bo terminy zarezerwowane czasami na kilka miesięcy do przodu, czy kryzys, czy nie kryzys to robić przecież trzeba niektóre rzeczy.

Booss23

Posty: 3

 
Jak potrzebujesz sprzętu brukarskiego to proponuję się skontaktować z AnaBud, pytaj o pana Zbigniewa Boguckiego, nadzoruje sprawy firmowe i kontakt z klientami. O tyle dobrze, że możesz im nawet zlecić projekt, jak szukasz ciekawych wzorów pod plac, czy cokolwiek innego. Mocno indywidualne podejście, w branży od 30 lat, wyłącznie pozytywne opinie na forach branżowych, w mediach społecznościowych też ludzie o nich się pozytywnie wypowiadają.

Klaudi

Posty: 8

 
Ocena prac ostatecznie też jest kluczowa, nie można niestety wierzyć na słowo, kiedy wydajesz często kosmiczne pieniądze.

1adversary

Posty: 16

 
Mnie bawi to, że wiele ludzi chce zaoszczędzić robiąc jakieś skomplikowane prace we własnym zakresie, z sąsiadami, czy już mitycznym szwagrem, a później płacisz za poprawki dwa razy więcej niż przy standardowym zamówieniu. Już tyle razy to widziałem, a i tak dalej się dziwię.

87-klara

Posty: 12