konsultant ślubny, szukam!

konsultant ślubny, szukam!

Cześć. Do kogo powinienem się zgłosić, gdy mój przedmiot zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela? Zależy mi na tym, aby usługa została wykonana w korzystnej cenie, a zarazem w pełni bezproblemowo.

eGall

Posty: 8

 
Od kilkuset do paru tysięcy pln ma szansę kosztować wynajem auta do wesela. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

derbuś45

Posty: 13

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

Agmars

Posty: 30

 
Posiadam namiary na znakomitą cukiernię, jaka wykonuje torty weselne. Wystarczy, iż dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Dysponują na swoim koncie niesłychanie dużo interesujących realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

El2CzupakaBra

Posty: 10

 
Mam wrażenie, że coraz więcej osób decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Bardzo często jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, natomiast oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku profesjonalnego zespołu muzycznego.

waldek3551

Posty: 25

 
Oferty najlepszych konsultantów ślubnych znajdziecie tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. To serwis, który jest wygodny, a jednocześnie możecie wybierać pomiędzy wieloma przedstawicielami tej profesji. Polecam zweryfikować możliwości, jakie jest w stanie Wam zagwarantować. Pozdrawiam.

tomalix

Posty: 21

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to niezmiernie rozsądne wynagrodzenie, bowiem profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

Janecekk

Posty: 21

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant weselny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, iż zastanawiałem się, jak to będzie, albowiem nie znaleźliśmy zbyt dużo rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

Kitas

Posty: 4

 
W praktycznie każdym mieście działa co najmniej jedna cukiernia, która tworzy torty weselne. Wiadomo, iż ich ceny będą uzależnione przede wszystkim od rozmiarów tortu, a więc ilości zaproszonych gości.

El2CzupakaBra

Posty: 10