Burger Ostrowiec

Burger Ostrowiec

Witam.

Ile potrafi kosztować pizza w Ostrowcu? Czy wybierając się we dwoje wystarczy mi 20-30 złotych?

grażynna

Posty: 13

 
Podejmując temat dobrej pizzy w Ostrowcu nie mam wątpliwości, że godnym polecenia lokalem jest http://www.mobilnapizza.pl. Nigdy nie zawiodłem się na ich pizzy, która zawsze spełniała moje oczekiwania. Teraz polecam ją znajomym, a także Wam na tym forum dyskusyjnym. Odwiedźcie ich lokal, a najprawdopodobniej nie pożałujecie wyboru.

lary0071

Posty: 19

 
Zawsze cieszyło mnie to, że pizza w Ostrowcu pozwala na komponowanie dowolnych składników, z których powstanie idealna z punktu widzenia klienta pizza. Taką możliwość oferuje co najmniej kilka lokali, które w przeszłości regularnie odwiedzałem :)

Obecnie staram się unikać pizzy.

ciopix

Posty: 19

 
Pizza w Ostrowcu, którą jadłem była naprawdę bardzo w porządku. Dużo składników, a przede wszystkim sera i atrakcyjna cena, bo za pizzę 41 cm z serem, szynką i pieczarkami zapłaciłem tylko 19 złotych. Wydaje mi się to dość konkurencyjną propozycją, gdy wziąć pod uwagę koszt takiej pizzy w innych, większych od Ostrowca miastach.

yetisize

Posty: 21

 
Pizza w Ostrowcu to wydatek około 15-30 zł w zależności od tego, jak jesteśmy głodni, a więc tego, ile składników będzie posiadała, a zarówno którą średnicą będzie się charakteryzować. Czasami pizza może kosztować więcej, gdy wybierzemy grube ciasto bądź podwójne składniki, dzięki czemu pizza będzie zdecydowanie niezwyklej syta.

Osobiście zawsze wybieram podwójny ser.

12erBis

Posty: 24

 
Dobra pizza w Ostrowcu ma przede wszystkim całkiem sporo składników, a także ciasto, które spełnia wymagania klienta.

Niektórzy mogą życzyć sobie, aby było ono cienkie, jak we włoskiej pizzy, natomiast inni preferują grube ciasto, co nie powinno dziwić.

Wariat

Posty: 15

 
Przyznam szczerze, że niektóre pizzerie w Ostrowcu oceniam głównie po tym, ile wynosi czas dostawy, bowiem jakość ich pizz jest bardzo porównywalna, tak jak i ceny.

Dostawa pizzy w Ostrowcu normalnie potrafi zająć maksymalnie 30 minut od zamówienia, ale zdarzają się momenty (przede wszystkim w weekendy wieczorem), gdy trzeba czekać nawet… 2 godziny!

Felekkk2

Posty: 26

 
Moim zdaniem pizza nie jest zbyt zdrowa, ale raz na jakiś czas można sobie niewątpliwie na nią pozwolić. Szczególnie, że jedna pizzeria w Ostrowcu serwuje naprawdę bardzo dobre dania. Nie chcę być oskarżony o kryptoreklamę, a więc, jeśli macie takie życzenie to mogę podać wam namiary w prywatnej wiadomości.

jpyzio

Posty: 19