Dobra pizza Ostrowiec, gdzie dobre ?

Dobra pizza Ostrowiec, gdzie dobre ?

Macie jakieś zdanie odnośnie dobrej pizzy z Ostrowca? Gdzie można tanio zamówić i zjeść placka, który faktycznie dobrze smakuje? Piszcie, jestem w mieście od niedawna.

DIOBELL

Posty: 9

 
Mam idealne zdanie na temat pizzy w wydaniu lokalu w Ostrowcu. Naprawdę dbają o jakość, świeżość. Najniezwyklej smakuje mi ciasto, jakie jest kruchutkie, cieniutkie, po prostu takie jak lubię. Cennik jest spoko, zatem jak tylko mam ochotę na pizzę, to wpadam do nich. Jak zamawiasz do domciu, jest zawsze gorąca. Polecam.

awertoss

Posty: 10

 
Nie niezmiernie orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bowiem wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

adam_rudas

Posty: 20

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem bardzo dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za naprawdę niewiele. Ja z moja rodzinką częstokroć od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

sooya

Posty: 15

 
Dobrze i tanio jeśli chodzi o pizzę dzisiaj nie jest łatwo. Osobiście polecam według swojego uznania dobrą pizzę w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl, która stosunkowo nie jest droga. U nich poza tym można liczyć zawsze na gorący placek, który dojeżdża nawet daleko na obrzeża miasta, co jak wiecie jest rzadkością dziś w naszym mieście.

090913123

Posty: 11

 
Jak pytacie o burgera w Ostrowcu, to polecam mobilną pizzerię. Fenomenalnie dobry. W zasadzie nic mu nie brakuje. Jestem zachwycony tym smaczkiem. Poleciłem kumplom i poszliśmy do nich w piątek, oczy wychodziły im z orbit i chcieli jeszcze.

345_14

Posty: 13

 
Osobiście wolę pójść na miejsce i zjeść dobrą pizzę. Bo jeśli chodzi o dostawę pizzy w Ostrowcu, jak sądzę też i w innych miastach bywa rożnie. Raz trafi Ci się szybko i cieplutko, drugim razem będziesz mieć powody do narzekania. A czasami pewnych spraw po prostu nie da się przeskoczyć.

labuh

Posty: 14