pizza bydgoszcz, szukam!

pizza bydgoszcz, szukam!

Uwielbiam pizzę, lecz jakoś nie mogę w Bydgoszczy odszukać dobrego lokalu. Po pierwsze zależy mi na tym, żeby pizzę dowozili w miarę prędko, żeby była jeszcze ciepła :(

daga56

Posty: 3

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Zwłaszcza jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

ZetMichał

Posty: 25

 
To strona ekstra pizzerii w Bydgoszczy http://www.piratto.pl. Mają pizze wegetariańskie i z mięskiem. Naprawdę wyśmienite ciasto. Takie jak lubię najniezwyklej. Znają się na swojej robocie, a poza tym przywożą zawsze gorącą pizzę. Nie czeka się godzinami, jak ma to miejsce w innych lokalach.

Bryzyt1

Posty: 11

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno odszukasz pizzerię w Bydgoszczy, w jakiej możesz zarezerwować stoliki. W szczególności jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

Ptaszek22

Posty: 10

 
Łamię się i to w wielu przypadkach. Zwyczajnie, gdy nachodzi mnie pokusa, to zamawiam pizzę do domu. Mamy w Bydgoszczy kilka fajnych pizzerii. Niemniej jednak można zrobić własną pizzę z mniejszą ilością kalorii :)

Black_Riot

Posty: 13

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, że to będzie najbardziej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

Y_Totus2

Posty: 18

 
Najlepsza pizza? Na pewno z mięsem. Ostatnio jadłem z boczkiem. Faktycznie ciekawe zestawienie z warzywami. W Bydgoszczy jest kilka fajnych knajpek, do których chodzę, gdy mam już domowych obiadów. Lecz o pizzerii, jaka jest czynna najdłużej nic nie wiem :D

serumP007

Posty: 7

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

irek1981

Posty: 22

 
Pieczarki, szynka i brokuły :) To moja ulubiona pizza, którą na szczęście można zakupić w każdej pizzerii w Bydgoszczy. Znajoma ma większe żądania i normalnie nie jest zadowolona z realizacji zamówienia :D Gdy nie mam szanse wyjścia, zamawiam jedzonko do domu, ale to bez wątpienia rzadziej, bo wolę ruszyć w drogę przed kolejną porcją kalorii.

Snaco

Posty: 23

 
Najgorsze jest to, że jak zamawiasz pizzę, to z reguły przywożą ją zimną lub delikatnie ciepłą. Jeszcze chyba nigdy nie byłem w pełni zaspokojony z zamówienia. W Bydgoszczy jest mnóstwo pizzerii, lecz naprawdę chyba żadna z nich nie jest do końca w porządku, jeżeli chodzi o dowozy. No chyba, że się mylę. Możecie mnie poprawić.

Ptaszyna

Posty: 18