nieruchomości w Warszawie, gdzie znajdę ?

nieruchomości w Warszawie, gdzie znajdę ?

Zastanawiam się nad przeprowadzeniem do stolicy. Poszukuje nieruchomości w Warszawie. Najlepiej mieszkania, gdzieś blisko metra. Polecacie kogoś, kto ma takie oferty?

Boberek

Posty: 3

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, wobec tego niezwykle gigantyczne znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie wiecej.

Black_Riot

Posty: 2

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

Clono

Posty: 2

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera fotografie i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeżeli czegoś poszukuję.

weronisia

Posty: 11

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak rzeczywiście szuka. Która lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

roudee

Posty: 3

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, lecz trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była niezwykle popularna.

Yuri20

Posty: 5