Kto mi poleci dobrą firme hostingową

Kto mi poleci dobrą firme hostingową

Witam.

Chcę nabyć nieduży serwer, którego pojemność będzie wynosiła około 1 GB, a transfer będzie nielimitowany?

Mam szansę odnaleźć taką propozycję w sieci?

serMER

Posty: 11

 
Cześć. Muszę przyznać, że do tej pory zawsze wybierałem tylko i wyłącznie tani hosting, jednak dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, ponieważ warto wziąć także pod uwagę lokalizację serwera, która może wpłynąć na szybkie lub bardzo wolne wczytywanie się stron internetowych.

Mamuśka

Posty: 20

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednakże weseli się olbrzymim zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć gigantyczną liczba transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz inne składniki graficzne strony. Odszukałem do tego idealną ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

mack

Posty: 19

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, że zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na jakich były stawiane.

Jacek1812

Posty: 24

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj świetną ofertą hostingu, jaką dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z którego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 złotych rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie cieszy. Szkoda, że nie stać mnie na opcję Business za 249 zł, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

Agmars

Posty: 30

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem w szczególności, gdy wypisałem sobie kryteria, które będę brał pod spostrzeżenie, niemniej jednak ostatecznie udało się.

irecki67

Posty: 15

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi wiele wątpliwości, które związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, że hosting ceni się między innymi za uptime, a także znalazłem kilka stron, na których można go śledzić w odniesieniu do usług wielu firm.

ZetMichał

Posty: 25