fotograf ślubny w Zielonej Górze, gdzie warto ?

fotograf ślubny w Zielonej Górze, gdzie warto ?

Jest jakiś fotograf ślubny z Zielonej Góry, który ma na teraz wolny termin? Nie ma zbyt wiele czasu a nie mogą znaleźć kogoś na zastępstwo fotografa, który był zarezerwowany.

Kaazz

Posty: 1

 
Gusta są bardzo różne, dlatego jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na piękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

dobryrd

Posty: 15

 
Robienie takich fotografii nie jest bezproblemowe. Wiele z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina szczególnie na początku ślubu nie za niezwykle chce fotografii. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

labuh

Posty: 2

 
Jeśli chce się zaoszczędzić to albo bierze się taniego fotografa ślubnego z Zielonej Góry albo zdjęcia robi się na własną rękę. Jest to zawsze jakaś opcja dla nas.

Nikuś23

Posty: 3

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

Asd7

Posty: 22

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne fotografie. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, lecz się dowiem.

maxxyy

Posty: 6

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak dużo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

serumP007

Posty: 7

 
Im więcej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeśli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

saradonin

Posty: 5

 
Jeśli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który bardzo dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę znajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

090913123

Posty: 4

 
Zlecałem zrobienie fotografii wnętrz i taka propozycja została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania fotografii, bowiem nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, wobec tego należałoby takie zdjęcia zlecić.

MBsmoke

Posty: 11