ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

Potrzebuje portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, ale takiego sprawdzonego i pewnego. Zdjęcia i ogólnie ogłoszenia powinny być zweryfikowane. Co mi polecacie?

klakla09

Posty: 1

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, dlatego poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma spore wymagania, ale nie ma problemów ze znalezieniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, które bardzo mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

ignacyy

Posty: 4

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, które widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, natomiast na razie na pewno nie ma na to szans.

fefeee45

Posty: 10

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak sporo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, iż sam nie wiem, jaką z nich ma wybrać. Cieszę się, iż jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeśli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

Kitas

Posty: 2

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas poszukuję kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

sprinter5

Posty: 6

 
Opinii zawsze jest dużo. Jednym się podoba, a innym nie. To normalne. Nie każdy ma dużo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wtedy umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

Zlomex

Posty: 5

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, dlatego wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można odszukać kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Wielokrotnie sam korzystam, w wielu przypadkach polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

as-dester

Posty: 5