program do katalogowania majątku

program do katalogowania majątku

Jakie macie doświadczenia z programami do archiwizacji i katalogowania dóbr – ruchomych? Które programy są faktycznie proste i przyjazne w obsłudze?

namok

Posty: 17

 
Nie wiem co tutaj podpowiedzieć. Miałem kiedyś taki program do katalogowania, ale jednak dałem sobie z tym spokój, zabrakło mi cierpliwości, żeby prowadzić tę bazę.

Spirek

Posty: 13

 
Są fajne programy do katalogowania i nawet można sobie tanio wykupić licencję. Ale to każdy ma inne wymagania, inne potrzeby odnośnie takich aplikacji. Trzeba dobrać coś pod siebie. Pozdrawiam.

azBee

Posty: 18

 
Fajny pomysł takie spisywanie informacji o przedmiotach, myślę, że to się może przydać, ale jak się ma naprawdę duże zbiory, to wtedy jak najbardziej tak. Pzdr.

Hinterrr

Posty: 15

 
Generalnie na spisywanie rzeczy to namówił mnie syn i w sumie dobrze. Mamy licencję na program Sejfsoft ze strony www.sejfsoft.pl. To też syn znalazł i też w sumie dobrze wybrał. Program nawet dla takiego 42 letniego dinozaura jak ja jest prosty w obsłudze. Pozdrawiam.

Cybooor

Posty: 18

 
Jest sporo takich programów, aż się zdziwiłem jak sam szukałem ostatnio. Ostatecznie wybór padł na stronę www.sejfsoft.pl i program Sejfsoft. Banalnie prosty w użytku, ale daje duże możliwości. Można swobodnie ze szczegółami opisać każdą rzecz, a nawet dodać zdjęcie. Fajna sprawa taki katalog, polecam każdemu, choć sam nigdy nie należałem do jakiś super uporządkowanych ;->

Fajae

Posty: 25

 
Różne programy do takich katalogów miałem i najlepiej mi się korzysta z SEJFSOFT ze strony www.sejfsoft.pl. Mam to cały czas i nie narzekam. Cały mój dobytek wpisany w dużą bazę danych, łatwy dostęp, zdjęcia i opisy przedmiotów – przydatne urządzenie.

mati

Posty: 30

 
Nie orientuję się w ogóle jeśli chodzi o takie programy. To prędzej mój syn może by coś wiedział więcej, on to ciągle siedzi z nosem w komputerze, choć ma dopiero 16 lat i mógłby na podwórku więcej czasu spędzać...;/

nero45

Posty: 18