Skup laptopów - pomocy ??

Skup laptopów - pomocy ??

Szukam taniego serwisu laptopów, chciałbym skontaktować się z kimś rzeczowym telefonicznie, pewnie jest taka możliwość, że przez telefon dadzą jakąś wstępną diagnozę.

tadekw7

Posty: 9

 
Z tego co wiem to wyceniają przez telefon, albo na maila. Jak trafisz na dobry serwis to nie ma problemu, żeby ci wycenili na odległość. W sumie teraz większość skupów laptopów tak działa. Można zamówić lub oni sami kuriera i masz z głowy jeżdżenie. Dzięki temu my jako klienci mamy szersze pole manewru, a nie tylko w okolicy.

harry black

Posty: 21

 
Wiadomo, że każdy ma obawy. W końcu to sprzęt, na którym nam zależy. Zanim wybierze się dobry serwis komputerowy trzeba się nieźle naszukać, czy to w sieci czy na własną rękę. Warto mieć swój zaufany.

Acclaim

Posty: 12

 
Nigdy nie spotkałem się z dobrym serwisem komputerowym. Z reguły było tak, że więcej wiedziałem od nich ale nie do końca tyle by sobie poradzić z problemem i w tym cały widz, że musiałem szukać pomocy. Nie wszędzie jest fachowo, co trzeba jednak mocno podkreślić :(

grundert5

Posty: 25

 
Ceny w skupie laptopów są rzeczywiście różne. Jedni dadzą ci więcej inni mniej. Najlepiej zrobić sobie listę zazwyczaj polecanych i w ten sposób pokombinować, żeby wyciągnąć dla siebie bez wątpienia jak najwięcej.

kryzys

Posty: 11

 
Tutaj ceny za naprawy nie są wysokie http://komputerytopserwis.pl. To tani serwis laptopów, mają usługi na allegro, to pewny serwis. Poza tym jeśli zakupujesz w ten sposób usługę to masz za darmo kuriera w obie strony.

Klaudi

Posty: 9

 
Sama polecam ten tani serwis laptopów, bowiem mnie pomogli. Wiadomo, iż jak człowiek się nie zna i samemu nie umie to szuka pomocy. Tu jest tanio i dobrze. Sprzęt działa już długo :) Polecam.

phonik

Posty: 19

 
Z tanim serwisem laptopów też miałem przeboje. Niemniej jednak dobrze, iż skończyło się ok :) Miałem nóż na gardle, więc działałem po omacku, nie badając rynku i tak można skończyć najgorzej jak tylko się da.

Kaazz

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o dobry skup laptopów, to wycenią ci sprzęt nawet prze telefon. Jest to oczywiście wycena wstępna i warto przy tej okazji spytać, o ile może się ona zmienić, żeby oczywiście później nie było żadnych niedomówień ;) W moim wypadku wszystko prawie zgadzało się z początkowymi ustaleniami.

albercik66

Posty: 18