Znacie kogoś od naprawy laptopów Toshiba ?

Znacie kogoś od naprawy laptopów Toshiba ?

Nie czekam na opinie odnośnie marki mojego laptopa ;) Potrzebny mi serwis laptopów Dell, mam poważny problem z ładowaniem. Jeżeli moglibyście polecić jakichś fachowców, z góry duże dzięki.

Dosti

Posty: 7

 
Znam firmę i również ją polecam. To sprawdzony serwis laptopów Toshiba i sprzętu innych producentów. Naprawdę dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Znajomi korzystają, raczej nikt nie miał im nigdy nic do zarzucenia.

Kaazz

Posty: 14

 
Koniecznie, jako serwis laptopów HP nie mam im nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, są fachowcami, którzy potrafią zaradzić każdemu problemowi. To chyba najlepszy serwis z jakiego miałem okazję korzystać.

Pipek56

Posty: 14

 
W moim przypadku natknąłem się już dwa razy na niezłych pseudofachowców odnośnie serwisu laptopów Asus. Tak szukałem taniego serwisu, ale przecież nie za darmo. Trzeba uważać, gdzie oddaje się sprzęt do naprawy, znać procedury takich usług, żeby się nie przejechać. Nieznany serwis choćby za darmo :) odpada.

Him-Tuuu

Posty: 13

 
Prawdę mówi :) Niby głupia naprawa gniazd, a można konkretnie spieprzyć robotę. Oddałem lapka i wrócił w jeszcze gorszym stanie. Czytałem opinie o tym serwisie laptopów Sony Vaio i chyba skuszę się na ich pomoc ;)

BakTer45

Posty: 19

 
Wylana herbata na laptop. Byłam kompletnie załamana. Oddałam sprzęt do serwisu laptopów HP i po sprawie. Więcej nerwów niż co warte. Lecz nie piję już przy laptopie :)

Snaco

Posty: 10

 
Nie martw się na zapas. To sprawdzony i naprawdę skuteczny serwis laptopów Dell. Znają się na tej marce od podszewki. Mój miał iść już pod przysłowiowy młotek, a w końcu okazało się, że jeszcze hula i to już cały rok od naprawy. Nie ma się co zastanawiać na zapas. Działaj i bądź dobrej myśli.

Owijasek6

Posty: 11

 
Najgorsze jest to, iż nie poszukujemy porządnej firmy, jak nie mamy problemu. Potem na emocjach szuka się serwisu laptopów Dell i wychodzi co wychodzi. Adres na pewno zapamiętam na wszelki wypadek :D

Klaudi

Posty: 17

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

Lesny

Posty: 17

 
Ja naprawiałem tutaj http://komputerytopserwis.pl. Gościom nie mam nic do zarzucenia, nie żadni tam krętacze. Firma na rynku od 10 lat fachowa, serwis laptopów HP i innych producentów.

12erBis

Posty: 24