tanie akcesoria komputerowe online

tanie akcesoria komputerowe online

Chcę zainwestować w jakąś lepszą kartę graficzną, gdzie polecacie poszukać? Co do marek to Asus musi być.

piehoot

Posty: 10

 
Mi to strasznie brakuje w domu skanera i drukarki, bardzo by się przydał. Zwłaszcza skaner, bo mam sporo zdjęć w albumie, które bym chciała mieć też w wersji cyfrowej. Ile taki skaner może kosztować? Nie musi być jakiś super. ;)

Adam74022

Posty: 20

 
Oj, mój laptop to już jest prawdziwy antyk, ale jakoś nie mogę się z nim rozstać. Póki działa to nie będę kupował nowego. Chociaż jego dni na pewno są policzone ;D

Wegierek88

Posty: 32

 
Hmmm...za mną to chodzi nowy laptop, albo notebook ewentualnie. Wiem, że już za nieco ponad tauzena można coś takiego wynaleźć o w miarę przyzwoitych parametrach..No ale najpierw trzeba takiego wolnego tysiaka mieć ;))

22elzo

Posty: 23

 
Siemka. Dobre wrażenie robi sklep internetowy ze strony www.itpromo.pl. Zamawiałem od nich kilka tygodni temu kartę pamięci to mieli bardzo duży wybór. Dostawa błyskawiczna, super kontakt z klientem, można było się skontaktować online przez ich stronkę i wypytać odnośnie sprzętu.

sliwa404

Posty: 20

 
Chcę kupić synowi w prezencie drukarkę, także się powoli rozglądam za dobrą ofertą cenowo. Chyba kupię HP jakiegoś, bo z tego co widzę to ma ładne opinie.

Andzia

Posty: 16

 
Kolega z pracy sobie ostatnio sprawił nowego ultrabooka, ale gdzie on to kupił to nie mam pojęcia. W każdym razie bardzo fajny sprzęt, też nad czymś takim myślę.

Pendrzec

Posty: 19

 
Ja to ostatnio wszystko przez internet zamawiam.. ;)) Wygodna opcja i oszczędność na czasie, ale też finansowo.

xacti

Posty: 17