kalkulator biegowy, znacie ?

kalkulator biegowy, znacie ?

Która jest wartość perfekcyjnego tętna w bieganiu, albowiem nie za niezwykle się na tym znam? Które Wy tętno macie jak biegacie?

woxxxx45

Posty: 1

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niezmiernie dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, lecz określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Morchepl

Posty: 9

 
Lubię dbać o siebie, natomiast nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, natomiast co zrobić?

Saagerrak

Posty: 4

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

Soryuj

Posty: 2

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Lupusx

Posty: 2

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wówczas wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, lecz przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

Bezi22

Posty: 25

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezmiernie zaspokojony. Działa niezmiernie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

leszekzyy

Posty: 10

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

gargulek5

Posty: 2

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

francuzz

Posty: 10

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Posty: 4