Dobry fryzjer w Cieszynie, szukam !!

Dobry fryzjer w Cieszynie, szukam !!

Witam Was gorąco. Mam nadzieję, iż pomożecie. Chodzi mi o makijaż permanentny i jakiś salon w Katowicach, gdzie bezpiecznie można sięgnąć z takiej usługi. Jeśli macie rozeznanie. Czekam i bardzo dziękuję.

wiwuss

Posty: 9

 
Znów święta i ponownie dylemat, gdzie znajdę jakiegoś dobrego fryzjera w Cieszynie :) Nie jestem zadowolona z usług, z jakich korzystam. Sprawdzę wasze propozycje. Może akurat? Dobrze, iż nie jestem sama z takim problemem :) Jak coś się odezwę i pochwalę :)

giena1977a

Posty: 19

 
Ta oferta każdej z was przypadnie do gustu. Osobiście to właśnie tutaj robiłam makijaż permanentny w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl i jestem niezmiernie zadowolona z efektów. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Poza tym niezmiernie miła obsługa. Szczerze polecam.

artoor

Posty: 23

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, ale też dieta. Sama wiem, że jest niezwykle ważna. Spróbuj skontaktować się z profesjonalnym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się bardzo wiele istotnych rzeczy.

szulmar

Posty: 14

 
Też nie wiem kogo wybrać :( A zależy mi na dobrej kosmetyczce w Katowicach, która pomogłaby skórze trądzikowej. Z problemem borykam się od lat. Próbowałam już naprawdę wielu rzeczy, efekty marne.

namok

Posty: 7

 
Teraz makijaż permanentny w Katowicach to żaden kłopot. Ale wiadomo, że warto dowiedzieć się nieco więcej na temat salonu kosmetycznego, w którym chcemy go wykonać. Powiem tak, że im więcej informacji o usługach, tym dla nas bezpieczniej. Też tak szukałam :)

Miluśkooo2

Posty: 14

 
Dzięki za podpowiedzi. Teraz mniej więcej wiem, gdzie udać się do dobrego fryzjera w Katowicach. Tak jest o wiele prościej :) Mam nadzieję, że w końcu będę miała swojego zaufanego fryzjera.

Hunka

Posty: 12

 
Nie będę już pytać. Skorzystam z waszego polecenia. Szukam od dłuższego czasu dobrej kosmetyczki w Katowicach, która zajmie się cellulitem. Mam nadzieję, że znajdzie jakiś sposób, żeby mi pomóc.

icee

Posty: 11