salon urody w Krakowie, polecicie ?

salon urody w Krakowie, polecicie ?

Jaki salon urody w Krakowie polecacie. Powstało tak dużo, że trudno się zdecydować. Chodzi mi o jakiś z w miarę przystępnym cennikiem.

Franuś

Posty: 5

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, niezmiernie dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), natomiast nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług systematycznie. Polecam.

wisła1905

Posty: 13

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na zlikwidowaniu przebarwień, jakie szpecą moją twarz i jest ich na nieszczęście z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

labuh

Posty: 13

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę znakomitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, jaka rzeczywiście była w opłakanym stanie, lecz pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę gwarantują pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują odpowiednie rozwiązanie.

kuBawodzu

Posty: 14

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

mikiniki

Posty: 11

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

alibusia

Posty: 14