Modelowanie ust w Kielcach

Modelowanie ust w Kielcach

Witam, z trądzikiem borykam się od lat, raz jest lepiej, raz gorzej. Podobno laser działa cuda w leczeniu trądziku. Jeśli macie jakieś namiary na gabinet w kielcach, który zajmuje się takimi rzeczami, napiszcie.

34_erikos

Posty: 7

 
Jeśli trafisz do dobrego gabinetu zajmującego się medycyną estetyczną, to nie trzeba się niczego obawiać. W kielcach jest kilka takich, które można polecić. Interesuje mnie temat, bo studiuję podobny kierunek, ale wiem, że ludzie obawiają się nie tylko efektów, ale i samego zabiegu.

Thaniell

Posty: 18

 
Tak modelowanie ust stało się bardzo popularne, w kielcach można takie coś zrobić właściwie w każdym gabinecie kosmetycznym, nie musi to być akurat gabinet medycyny estetycznej, ale oczywiście w takim jest bezpieczniej. Zawsze to przecież lekarz, a nie sam kosmetolog jest przy tobie podczas zabiegu.

mirekp2005

Posty: 20

 
To rewelacyjny zabieg, zresztą o laseroterapii mówi się teraz niesłychanie sporo. W kielcach jest gabinet, w którym można wykonać sobie takie fotoodmładzanie. Osobiście mam dopiero zamiar pójść, lecz kilka koleżanek już jest po i nie pozostaje mi nic innego jak dorównać im i wykonać to samo. To jedyny taki zabieg, który rzeczywiście zrobił na mnie tak duże wrażenie.

raptofil

Posty: 15

 
Od dawna nastawiam się na depilację laserową, dużo czytałam o niej, też na stronie gabinetu z kielc. Z tym, że 6 zabiegów pewnie trochę wyniesie. Ale to i tak żaden koszt w porównaniu z wolnością, jaką ma się już na całe życie.

agapod17

Posty: 15

 
Bez korekty zmarszczek, którą sobie zrobiłam ostatnio nie wyobrażam sobie swojego wyglądu. Czuję się teraz niezwykle dobrze, zatem faktycznie wszystkim polecam, żeby nie obawiali się i chętnie z takich zabiegów korzystali. Gabinet w kielcach robi to najlepiej.

namok

Posty: 17

 
To gabinet medycyny estetycznej w kielcach, z którego usług korzystałam już kilkakrotnie http://www.kuzniaurody.pl/medycyna-estetyczna/. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

E-GOista

Posty: 21

 
U mnie wygląda to tak, że wciąż się waham, depilację laserową w kielcach robi kilka gabinetów. Cenowo wygląda podobnie, dlatego warto poznać lekarzy, którzy tam pracują. Jest w sumie trochę przeciwwskazań do takiego zabiegu, dlatego dobrze konsultują wszystko z pacjentami wszędzie.

MBsmoke

Posty: 15